بازدید معاون سلامت و رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی اداره کل دامپزشکی یزد از شبکه دامپزشکی ابرکوه

بازدید معاون سلامت و رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی اداره کل دامپزشکی یزد از شبکه دامپزشکی ابرکوه

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان ابرکوه:دکتر زارع معاونت سلامت اداره کل دامپزشکی و دکتر موسوی بیوکی رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی به همراه کارشناسان مربوطه در این حوزه از نزدیک با روند کار همکاران در شبکه دامپزشکی ابرکوه بازدید بعمل آوردند.

زارع معاونت سلامت اداره کل دامپزشکی استان یزد:دراین بازدید ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به همکاران در این شبکه از بخش های مختلف اداره بازدید بعمل آورد و با همکاران و مسئولین قسمت های مختلف به بحث و گفتگو پرداخت و در خصوص مسائل اداری و فنی توضیحاتی را ارائه کرد.

 

 

زارع در ادامه بیان کرد:این شبکه دارای سوابق فعالیتی مناسبی است و آمار عملکرد ارسالی و بازرسی‌های گذشته این موضوع را تأیید می‌کند.

وی افزود: وجود همدلی و روحیۀ همکاری در پرسنل این شبکه سبب شده است که امور مختلف، به خوبی پیش روند و انتظار می‌رود این شرایط با اعتماد و قوت بیشتری ادامه یابد.

موسوی رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی ضمن تشکر از خدمات ارائه شده در این مدت توسط این شبکه بیان داشت: از جمله اهداف اصلی دامپزشکی می‌توان به تأمین بهداشت،  کنترل ، پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های دامی ، تأمین  و تضمین بهداشت و سلامت فرآورده‌های دامی ، پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های مشترک انسان و دامی و صیانت از سرمایه های دامی  اشاره کرد .

موسوی همچنین اشاره کرد: با توجه به تمامی  مشکلات پيش رو از قبیل محدودیت های مالی ، امکانات و ملزومات عملیاتی و بحران ناشی از بیماری کووید ۱۹ که باعث گرديد تا حد زيادي فعاليت هاي جامعه معطوف به مبارزه با اين بيماري گردد در اين راستا به منظور حفظ سلامت جامعه و همراهي با مجريان سلامت، فعاليت هاي مبارزه با بيماري هاي دامي و مشترک با رعايت شرايط حفاظت شخصي، در سطح واحدهای روستایی – عشایری و واحدهای صنعتی در حال انجام بوده که خوشبختانه استان از نظرعدم وجودکانون بیماریهای دامی در سطح مطلوب می باشد لذا در این بین عزم و اراده همکاران سخت کوش ما در زمينه پیشگیری از بیماریها  قابل تقدير است.

در پایان امیدسالاری سرپرست شبکه ضمن خیر مقدم مجدد خدمت معاونین محترم وهمکاران گرامی در اداره کل استان گفت: سرکشی و بازدید از شبکه های شهرستانها را گامی موثر در راستای تشویق و ترغیب کارکنان این مجموعه دانست و ارائه آموزش های بهداشتی  و توضیحات کارشناسی به دامداران جهت تشدید اقدامات کنترلی و پیشگیری از بیماریهای دامی برای روستاییان توسط کارشناسان دامپزشکی را از دیگر اقدامات این اداره در جهت پیشبرد اهداف سازمانی دانست.

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 شبکه دامپزشکی شهرستان ابرکوه. محفوظ است.