تجلیل از خانواده های شهدای همکاران شبکه دامپزشکی ابرکوه

تجلیل از خانواده های شهدای همکاران شبکه دامپزشکی ابرکوه

فرهنگ ایثار و مقاومت باید نسل به نسل منتقل شود و جاودانه بماند

 

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان ابرکوه:به مناسبت هفته دفاع مقدس و به منظور قدردانی از دلاوری‌ها و حماسه‌سازی‌های بزرگ‌مردان عرصه‌ی ایثار و شهادت، از خانواده های شهدای همکاران شبکه دامپزشکی دیدار و بازدید بعمل آمد.

این دیدار با حضور فرمانده ناحیه مقامت بسیج سپاه  پاسداران، فرماندهی نیروی انتظامی ،ریاست جهاد کشاورزی، نماینده بنیادشهید و امور ایثارگران ، نماینده ولی فقیه درجهاد کشاورزی و ریاست شبکه دامپزشکی شهرستان ابرکوه صورت پذیرفت.

سرهنگ ابرقویی فرماندهی ناحیه مقامت بسیج شهرستان ابرکوه:در دیدار از خانواده شهیدان دارایی و غیبی  با تبریک بمناسبت هفته دفاع مقدس، آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون از جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان دانست و افزود: تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه همه ماست و باید به عنوان یک فرهنگ در بین مسئولان رایج شود.

وی با بیان اینکه مسئولان باید همواره در جهت آرمان های شهدا گام بردارند و اجازه ندهند که خون شهیدان پایمال شود، اظهارداشت: خانواده شهدا از عزیزترین فرزندان خود در راه حفظ و اعتلای اسلام و انقلاب گذشتند خدمت به آن ها و فراهم سازی امکانات آسایش آنان یک وظیفه همگانی است.

در ادامه دکتر فاتحی نیا ریئس شبکه دامپزشکی شهرستان: ضمن تبریک هفته دفاع مقدس ،خانواده های معظم شهدا و جانبازان را سرمایه های ارزشمندی برای جامعه دانست و گفت: خدمت به آنان توفیق الهی است.وی با بیان اینکه ما هرچه داریم از شهدا و صبر و استقامت خانواده آن هاست، گفت: خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان، رشادت ها و   جان فشانی های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسوولان یادآوری می کند. با سرکشی و دیدار با خانواده شهدا تنها می توانیم به گفت وگو با خانواده شهدا بنشینیم و این بخش کوچکی از زحمات و تلاش های آنها را جبران خواهد کرد .

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 شبکه دامپزشکی شهرستان ابرکوه. محفوظ است.