تجلیل از خانواده شهدای گرانقدر همکاران شبکه دامپزشکی و ادای احترام به شهدای گمنام شهرستان ابرکوه بمناسبت هفته دامپزشکی

تجلیل از خانواده شهدای گرانقدر همکاران  شبکه دامپزشکی و ادای احترام به شهدای گمنام شهرستان ابرکوه بمناسبت هفته دامپزشکی

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان ابرکوه: بمناسبت گرامیداشت ۱۴ مهرماه و هفته دامپزشکی مراسم غبار روبی و عطر افشانی قبور شهدای خانواده همکاران و گمنام شهرستان ابرکوه و بخش بهمن در فضائی معطربه عطرو بوی شهدا ؛ با حضور همکاران شبکه دامپزشکی برگزار شد.

 

 

سرپرست شبکه دامپزشکی ابرکوه گفت:با توجه به اهمیت موضوع سلامتی خانواده محترم شهدای گرانقدر و وجود ویروس منحوس کوید ۱۹ و رعایت پروتکل های بهداشتی ، امسال برخلاف سالهای قبل این مراسم بصورت صحبت و دلجویی تلفنی با خانواده محترم شهدای همکاران گرامی برگزار و در ادامه با حضور بر سر مزار این عزیزان وغبار روبی و اهدای گل ادای دین نمودند.

 

 

ایشان به پاس قدردانی از خانواده شهدا وادای دین به خون شهدای هشت سال دفاع مقدس: در این آئین با قرائت فاتحه به روح مطهر شهیدان علی دارایی و مسعود غیبی وشهدای گمنام شهرستان با آرمانهای والای امام و شهداء تجدید میثاق نمودند .

امید سالاری درادامه بیان کرد: شهدا بر گردن ما حق فراوان دارند و تکریم و احترام مقام شهید در هر زمان و مکان بر همه ی ما واجب است چرا که ما هر آنچه را که امروز داریم به برکت خون همین شهدای گرانقدر بوده است .

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 شبکه دامپزشکی شهرستان ابرکوه. محفوظ است.